top of page
Portal kulturalno informacyjny dla Polaków w Norwegii

Zasady korzystania z serwisu polonia.no

 

1. Wszelkie prawa do wydawanych przez Wydawcę treści zastrzeżone są na rzecz Wydawcy, a prawa do jego poszczególnych elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, materiałów audiowizualnych, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą - są udostępniane na stronach serwisów internetowych Wydawcy. Zarówno poszczególne serwisy internetowe, jak i każdy z jego elementów podlegają ochronie przewidzianej przez międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy ustawy o prawie autorskim, o ochronie baz danych oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

 

 

 

2. Mogą Państwo korzystać z portalu polonia.no oraz z utworów, przedmiotów praw własności intelektualnej oraz baz danych w ramach dozwolonego użytku, wyznaczonego przez przepisy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych lub ustawy o ochronie baz danych, przy czym takie korzystanie nie może naruszać normalnego korzystania z utworu lub bazy danych lub godzić w słuszne interesy Wydawcy oraz podmiotów, których utwory lub bazy danych - na podstawie współpracy z Wydawcą - są udostępniane na stronach portalu polonia.no.

 

 

 

3. O ile co innego nie wynika z informacji prezentowanej przy danym materiale, mogą Państwo zamieszczać odnośniki prowadzące do udostępnianych na stronach serwisów internetowych materiałów tekstowych, graficznych, zdjęć, materiałów audiowizualnych, aplikacji i baz danych oraz innych elementów zawartych w serwisach internetowych Wydawcy. Nie zezwalamy jednak na zamieszczanie odnośników do materiałów udostępnianych w serwisach internetowych Wydawcy na stronach naruszających prawo, prawem chronione dobra osób trzecich, zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje.
 

bottom of page